Перейти до головного меню Перейти до основного вмісту Перейти до нижнього колонтитула

Шумський Олександр Валерійович

Шумський Олександр Валерійович
Округ № 24

Депутат від ПП "СЛУГА НАРОДУ"

(тел. 093-674-96-43)

вул. Джерельна (від початку до пров. Лісовий) 2/21-88, 1/19-35

пров. Тихий

пров. Таращанський

пров. Ів. Богуна

пров. Тупіковий

пров. Джерельний

пров. Луговий

вул. Матросова (від вул. Гоголя до пров. Деповський (непарна сторона) 139-213

вул. Васьковського (від початку до вул. Гоголя) 1-23, 2-8

вул. 9 Січня (від початку до вул. Гоголя) 1-39/11, 2-22/9

пров. Деповський (від початку до вул. Матросова)  2-12, 1-11

ГРАФІК прийому громадян депутатом VIII скликання Козятинської міської ради  

здійснюється у приміщенні квартального комітету № 8, а також у приміщенні адмінбудинку Сестинівського старостинського округу з 10.00 до 12.00 години

з 10.00 до 12.00 години (для мешканців с. Сестринівка)

 

Звіт депутата Козятинської міської ради 8 скликання

Шумського Олександра Валерійовича

за 2022-2023 рр.

Шумський Олександр Валерійович - депутат Козятинської міської ради, обраний депутатом міської ради 8 скликання по другому округу (вул. Джерельна (від початку до пров. Лісовий) 2/21-88, 1/19-35, пров. Тихий, пров. Таращанський, пров. Ів. Богуна, пров. Тупіковий, пров. Джерельний, пров. Луговий, вул. Матросова (від вул. Гоголя до пров. Деповський (непарна сторона) 139-213, вул. Васьковського (від початку до вул. Гоголя) 1-23, 2-8, вул. 9 Січня (від початку до вул. Гоголя) 1-39/11, 2-22/9, пров. Деповський (від початку до вул. Матросова) 2-12, 1-11 та село Сестринівка) від політичної партії «Слуга Народу»

- заступник голови фракції ПП "Слуга Народу" в Козятинській міській раді.

- голова постійної комісіїз питань законності, правопорядку, регламенту, депутатської діяльності, етики, топоніміки, контролю за діяльністю виконавчих органів ради, з гуманітарних питань, соціального захисту населення, молодіжної політики, спорту та медичного обслуговування,з питань реалізацій державної регуляторної політики.

В своїй роботі керуюсь Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про звернення громадян», Регламентом роботи Козятинської міської ради 8-го скликання та іншими нормативно-правовими актами, що визначають діяльність депутатів та ради.

Найважливішим пріоритетом в своїй роботі на даний час, вважаю прикладення максимум зусиль для Перемоги України!

24 лютого 2022 року був мобілізований до Збройних сил України. Проходив службу та брав участь у бойових діях на півдні України в складі 59-ї окремої мотопіхотної бригади ім. Якова Гандзюка.

Після звільнення зі служби продовжую працювати на перемогу.

Зокрема долучався до волонтерських поїздок на схід, організовано збір та передано на ЗСУ автомобіль для 173 батальйону 120 бригади територіальної оборони Вінничини та автомобіль для першого стрілецького батальйону 59 ОМПбр

Протягом 2023 року мною було виділено 40 000 гривень допомоги з депутатського фонду для 23 громадян зокрема внутрішньо переміщених осіб, людей які потребують допомоги та людей з важкими хворобами.

Окрім депутатської діяльності активно займаюсь розвитком патріотичного виховання дітей та молоді зокрема проводив зустрічі зі шкільними колективами.

Як голова регламентної комісії провів 4 засідання на яких розглядались соціально важливі питання та питання що стосуються військового та правоохоронного блоку!

Як депутат та житель Козятинщини маю активну громадянську позицію, беру участь в сесіях, на яких приймаються дійсно важливі рішення спрямовані на Перемогу України та захист інтересів жителів громади, особливо тих які потребують допомоги місцевого самоврядування!

ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ПЕРЕМОГИ УКРАЇНИ ТА ДЛЯ ДОБРОБУТУ ГРОМАДИ!!!

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

СЛАВА СИЛАМ ОБОРОНИ !!!

 

Звіт депутата Козятинської міської ради 8 скликання

Шумського Олександра Валерійовича

за 2020-2021 рр.

            Шумський Олександр Валерійович - депутат Козятинської міської ради, обраний депутатом міської ради 8 скликання по другому округу (вул. Джерельна (від початку до пров. Лісовий) 2/21-88, 1/19-35, пров. Тихий, пров. Таращанський, пров. Ів. Богуна, пров. Тупіковий, пров. Джерельний, пров. Луговий, вул. Матросова (від вул. Гоголя до пров. Деповський (непарна сторона) 139-213, вул. Васьковського (від початку до вул. Гоголя) 1-23, 2-8, вул. 9 Січня (від початку до вул. Гоголя) 1-39/11, 2-22/9, пров. Деповський (від початку до вул. Матросова) 2-12, 1-11 та село Сестринівка) від політичної партії «Слуга Народу»,  

- заступник голови фракції ПП "Слуга Народу" в Козятинській міській раді.

- голова постійної комісії з питань законності, правопорядку, регламенту, депутатської діяльності, етики, топоніміки, контролю за діяльністю виконавчих органів ради, з гуманітарних питань, соціального захисту населення, молодіжної політики, спорту та медичного обслуговування, повноважень з питань реалізацій державної регуляторної політики.

            В своїй роботі  керуюсь Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про звернення громадян», Регламентом роботи Козятинської міської ради 8-го скликання та іншими нормативно-правовими актами, що визначають діяльність депутатів та ради.

            Одним із пріоритетів в своїй роботі, вважаю участь у пленарних засіданнях міської ради, роботу в постійній комісії та роботу на своєму виборчому окрузі в інтересах жителів Козятинської громади!

            На протязі першого року депутатської діяльності взяв участь у 15 пленарних засіданнях з сімнадцяти. В ході участі підтримував важливі для громади та її жителів рішення, зокрема голосував за : 

- Програму “Шкільний автобус” в рамках якої виділено 881 тисячу гривень та завдяки співфінансуванню з обласним бюджетом в громаду закуплено шкільний автобус з метою організації регулярного, безкоштовного підвезення учнів до місць навчання та додому.

- Програму “Про забезпечення житлом для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб” в рамках якої виділено кошти в сумі 171 500 грн., для придбання у комунальну власність для надання в тимчасове користування внутрішньо переміщеним особам.

- “Положення про порядок розподілу земельних ділянок для передачі їх безоплатно у власність особам - учасникам бойових дій, які брали безпосередню участь в АТО, та сім’ям, члени яких загинули під час участі в АТО”  яке спрямоване на  гарантування справедливого розподілу земельних ділянок між особами - учасниками бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО,  та сім’ями, члени яких загинули під час участі в АТО.

- створення Притулку підтримки осіб, які постраждалих від домашнього насильства та / або насильства за ознакою статі з метою вдосконалення системи надання комплексної допомоги  постраждалим, надання якісних професійних послуг, запровадження стійких механізмів захисту від домашнього насильства,

та ряд інших важливих для громади рішень.

            Провів 14 засіданнь постійної комісії , у якій є головою. В межах депутатського фонду надано матеріальну допомогу 12 жителям Козятинської територіальної громади яким потрібна була допомога в зв”язку зі станом здоров”я на суму 6300,00 грн. (шість тисяч триста гривень). На прохання громадян особисто долучався до вирішення питань громадян, що стосувалисть освітлення, та грейдерування вулиць. Зокрема долучився до вирішення питання освітлення вулиць Матросова та 9-го Січня. В селі Сестринівка допоміг з організацією та проведенням святкування Дня захисту дітей. Брав участь в комісії по обстеженню зелених насаджень на своєму окрузі в с. Сестринівка.

            У рамках депутатської роботи  проводжу депутатський прийом як особисто так і по номеру телефону який є в відкритому доступі на сайті Козятинської міської ради,  особистий прийом відвідали 37 жителів Козятинської міської територіальної громади яким надано допомогу в межах депутатських повноважень.

            Налагоджена активна робота з виборцями, проведено зустрічі з мешканцями у Сестринівському старостинському окрузі, резулярно відвідую збори громадян та “народні віче” де звітую про свою роботу та спілкуюсь з виборцями.

 

Депутат Козятинської міської ради 8-го скликання 

Олександр Шумський