Реконструкція площі Героїв Майдану

Реконструкція площі Героїв Майдану

Проектний інститут Вінницяагропроект за ініціативи міського голови Тетяни Єрмолаєвої розробив візуалізацію проекту облаштування площі у середмісті Козятина - див. малюнки у прикріплених файлах.

 

Центральна площа залишалася у занедбаному стані ще від 2014 року, коли місцеві активісти "декомунізували" центр міста, розібравши пам'ятник Леніну, що його "прикрашав". З того часу змінювалася міська влада, змінилася назва самої площі (згідно рішення 36 сесії Козятинської мської ради 6 скликання №1039-VІ від 23.02.2014 рроку "Про найменування центральної площі м. Козятин та перейменування вул. Леніна"), однак, серце Козятина залишалося поза увагою керівників міста.

Однак, час змін настав!

Серед побажань містян до першочергових заходів Стратегії-2030 реконструкція площі Героїв Майдану значилася чи не найпершим пунктом. Тому міський голова Тетяна Єрмолаєва ініціювала початок капітального будівництва у сердмісті Козятина.

Днями проектний інститут Вінницяагропроект надав на затвердження розробку візуалізації запланованої реконструкції площі.

 

Пропонуємо усім козятинчанам ознайомитися із проектом та просимо взяти участь у його громадському обговоренні.

Власні думки та пропозиції протягом двох тижнів від дати публікації (до 4 липня 2021 року) можна надати відповідальній особі - керуючому справами виконкому - начальнику організаційного відділу міської ради Аліні Тимощук за робочим телефоном: (04342) 2-02-43 або надіславши власні пропозиції на електронну пошту міської ради: rada@komr.gov.ua із поміткою "Для А.Ф.Тимощук до проекту реконструкції площі". Також свої ініціаиви щодо перепланування площі Героїв Майдану можна адресувати до управління ЖКГ міської ради (ел.пошта: jkg@komr.gov.ua ) чи занести до Козятинського Центру надання адміністративних послуг.