КАРАТЄЄВ Олексій Сергійович

КАРАТЄЄВ Олексій Сергійович
Округ № 31

Територія 31-го округу (вул.9 Січня 16–32, вул.Сербіна 3–36, вул.Гоголя 21–35, вул.Матросова 110 – 145, вул.Кривоноса, вул.Сікорського (Чапаєва), вул.Вишневецького (Орджонікідзе), вул.Кутузова, вул.І.Франко 1–20, пров.Сербіна, пров.Таращанський, пров.Сікорського (Чапаєва), пров.Тихий, пров.Тупіковий, пров.Береговий, пров.Богуна, пров.Валдаєвський, пров.Вишневий, пров.Гоголя, пров.Водопровідний, пров.Клубний, пров.Матросова, пров.Вишневецького) є зоною відповідальності Олексія Каратєєва у міській раді.

Результат роботи кожного обранця, кому люди довірили представляти свої інтереси у міській раді, має бути донесений до громади.  Виборцям насправді надзвичайно важливо знати, що зроблено і які перспективи у мікрорайону. При цьому, в першу чергу, їх цікавить не щось абстрактне, а конкретні речі: чи вирішуються проблеми, з якими вони зустрічаються щодня. Чи вчасно вивовзится сміття? Чи регулярно ходить транспорт?, Чи освітлюється територія у вечірній час? І багато інших.

Ефективно вирішувати такі проблеми комплексно, по всьому місту, на всіх етапах – від бюджетного планування до реалізації безпосередньо на місці можна лише за умови командної роботи у міській раді, переконаний депутат.

У тому, що сьогодні міську владу представляє команда, мешканці мікрорайону пересвідчилися на конкретно зроблених справах.

- Саме завдяки вашим зверненням вдалось виконати певний спектр роботи, хоча і невеликий, але позитивні зміни є, - підкреслив Олексій Сергійович, звертаючись до виборців. - Звісно хотілось би вирішити всі проблеми одразу, проте, на жаль це не так просто, адже у нашому місті є 34 округи і кожен з них потребує значного фінансування.

Загалом, депутатом було подано 18 звернень, окремо виділив результати по основних з них:

1.Включено до Програми проведення освітлення на вулицях: Сікорського (Чапаєва) у 2017 р., Кутузова у 2018 р., 9-го січня у 2018 р;

2.Виконано перекидку ліній електропередач по пр.Тупіковий. Завезено основу електричної опори на пр. Вишневецького (Орджонікідзе) для заміни вже аварійної;

3. Закуплені сучасні дитячий та спортивний майданчики, які будуть встановлені на перехресті вулиць Матросова-Некрасова вже навесні. Це буде вперше за багато років, коли подібні розваги для дітей з’являться не лише в центрі міста, а й на нашому окрузі;

4. На даний час розробляються проекти по будівництву мереж водовідведення з вулиць Кривоноса, 9-го січня, Сербіна та інших, для недопущення підтоплень у весняний період.

5. Виконано ремонт дороги по провулку Богуна, яка знаходилась у вкрай аварійному стані. Наступного року заплановано аналогічний ремонт вулиці Сікорського (Чапаєва).

6. До кінця року передбачено встановлення лавок та знаків на місцях зупинки автобусів, біля перехресть вулиць Матросова-Сербіна та Матросова-Кривоноса.

7.Особисто мною була складена схема непрацюючих ліхтарів по нашому округу та передана в управління ЖКГ міської ради для їх заміни. Протягом місяця розпочнуться роботи по ремонту вуличних ліхтарів по всьому округу, оскільки більшість з них вже давно не працюють;

8.З міського бюджету було виділено 40 тисяч гривень для зубного лікування та зубопротезування ветеранів війни, учасників АТО та сімей загиблих військовослужбовців.

9. Було подано звернення до одного з банків з проханням про встановлення двох банкоматів на нашому окрузі. На жаль у цьому було відмовлено, оскільки неможливо забезпечити їхню належну охорону.  Продовжуватиму і надалі займатись цим питанням.

10.З мого депутатського фонду було виділено матеріальну допомогу в сумі 4700 гривень для потреб мешканців округу (проблеми зі здоров’ям, поліпшення житлових умов і т.д.). На даний час ще є невеликий залишок, тому якщо у вас виникають певні проблеми – звертайтесь!

Мешканці доброзичливо сприйняли звіт свого депутата, бо все, про що він звітував робилося у них на очах, за їхніми зверненнями і на їхнє прохання.

Підсумовуючи розмову, запропонував активніше приходити на зустрічі, звертатись з проблемами які найбільше турбують, адже про них міський обранець може дізнатись лише від виборців.

Наша спільна робота – це  тільки початок, наголосив Олексій Каратєєв і висловив тверде переконання, що разом неодмінно вдасться реалізувати ще багато важливих намірів, планів і цікавих проектів.

 

Дні прийоми: останню п’ятницю місяця у приміщенні міської ради (2-й поверх) з 16 до 18 години. Можна зателефонувати і домовимось про зустріч в інший зручний час.

Телефон: 063-15-75-996 (лайф) та 068-719-77-57 (київстар). 

Адреса електронної скриньки: olexiy.ua@meta.ua.

Довідково. Каратєєв Олексій Сергійович народився в місті Козятин. Навчався в Тернопільському національному економічному університеті за спеціальністю «Міжнародні фінанси».

В серпні 2014-го року став добровольцем 4-го батальйону оперативного призначення  Національної гвардії. В квітні 2016 був демобілізований.