Перейти до головного меню Перейти до основного вмісту Перейти до нижнього колонтитула

Шановні мешканці громади! Продовжуємо працювати над розробкою та вдосконаленням нашої спільної Стратегії-2030 - плану розбудови успішної Козятинської міської територіальної громади

Запрошуємо взяти активну участь у цьому процесі наступним чином:

Будь ласка, заповніть таблицю до 1 березня 2021 року і надішліть на адресу електронної пошти: ueco@komr.gov.ua

Форму можна знайти і скачати у прикріпленому до цього допису файлі чи скпіювати зі сторінки ФБ Козятинська міська ТГ: https://www.facebook.com/KozOTG/

Дякуємо за Ваш час та небайдужість!

 

Форма для збору пропозицій та зауважень до проєкту стратегії розвитку Козятинської міської територіальної громади до 2030 року

?ПІБ:

?Телефон:

?Електронна скринька:

 

?Які найважливіші проблеми на вашу думку існують у громаді, на які слід звернути увагу в першу чергу:

 

?Економіка, розвиток підприємництва, створення робочих місць

Опишіть які пріоритетні сфери в економіці повинні стати пріоритетними в громаді. Яку допомогу може надати громада підприємцям, кооперативам та фермерам.

 

?Комунальне господарство, дорожня інфраструктура, благоустрій, комунікації

Які першочергові проблеми повинні бути вирішені в громаді? Будь ласка напишіть якомога конкретніше.

 

?Освіта, заклади дошкільної освіти, неформальна освіта та освіта протягом всього життя

Які найважливіші проблеми є в освітній сфері громади? Якою має бути дошкільна освіта в громаді? Якими мають бути в громаді в громаді організації чи установи, які займаються освітою людей старшого віку, молоді в після урочний час? Які на вашу думку проекти і заходи повинні бути реалізовані в громаді до 2030 року?

 

?Медицина громади

Які медичні послуги мають надаватись мешканцям вашої громади в селах/адмін. центрі громади? Чи наявні в громаді достатня кількість аптек (інший доступ до медикаментів)? Чи є в наявності ліки по програмі «доступні ліки»?

 

?Культура і дозвілля

Які заходи мають проводитись в закладах культури та дозвілля або які послуги вони могли б надавати? Чи задоволені ви якістю послуг які надаються в закладах культури (наприклад, будинки культури, клуби) бібліотеках, музеях, інше?

 

?Безпечне навколишнє середовище

Якою має бути система поводження з побутовими відходами? Що потрібно робити з опалим листям та залишками рослин восени? Які заходи з озеленення (дерева, клумби, вертикальне озеленення), необхідно провести в парках, скверах, зонах відпочинку, біля водойм?

Банер - Президент України
Банер - Урядовий портал
Банер - ВР України
Банер - Урядова телефонна "Гаряча лінія"
Банер - Асоціація міст України