Базове відстеження регуляторного акту

Базове відстеження регуляторного акту

Базове відстеження
регуляторного акту, а саме проекту рішення сесії Козятинської міської ради «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами в м. Козятині».
Відстеження щодо результативності даного регуляторного акту буде покладено на розробника , тобто на управління містобудування та архітектури міської ради.
Оголошення щодо розробки проекту було розміщено на сайті міської ради в розділі «Регуляторна політика» 14.11.2011 року та у газеті «РІА-Козятин» 10.11.2011 р.
Базове відстеження було здійснено у період з 27.02.2012 року по 27.03.2012 року.
Повторне відстеження результативності даного акту буде проведено через рік з моменту набрання чинності регуляторним актом.
Базове відстеження було розроблено на підставі даних за 2009 -2010р.р.
Методом одержання регуляторного акту є: розгляд даного питання на засіданні комісії з питань житлово-комунального господарства, розвитку малого підприємництва, торгівлі та побуту, транспорту та зв’язку, засіданнях виконкому міської ради, на співбесідах з керівниками підприємств, установ, організацій всіх форм власності, підприємцями.
Даними регуляторним актом передбачається удосконалення порядку розміщення зовнішньої реклами в місті Козятині, забезпечення прозорості процедури одержання і погодження документів, які необхідні для отримання дозволів на розміщення зовнішньої реклами, активізації діяльності розповсюджувачів зовнішньої реклами.
Позитивним моментом впровадження даного регуляторного акту є сприяння розвиткові підприємництва в місті та поповнення міського бюджету

Начальник управління містобудування та
архітектури Козятинської міської ради О.Б.Каменний