Перейти до головного меню Перейти до основного вмісту Перейти до нижнього колонтитула

Новини

Всього переглядів: 9

Хмільницьке районне управління Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області повідомляє, що через систему швидкого оповіщення для харчових продуктів та кормів (RASFF) надійшло повідомлення від 20 листопада 2023 року № 2023.8018 стосовно виявлення диметоату в мандаринах з Єгипту, що експортувались з Греції (експортрер: DROSERO TRADE S.M. P.C., Giannitsa) до України (отримувач: ТОВ «Фудком», вул. Залізничне шосе 57, м. Київ, 01014; місце доставки: с. Мартусівка, Бориспільський р-н., Київська обл.).

До відома, диметоат - інсектицид, який використовується для боротьби зі шкідниками в сільському господарстві та в інших галузях. Він здатен спричинити нудоту, слабкість, сонливість, проблеми з диханням, біль у животі та діарею, а в разі важких отруєнь - знепритомнення, судоми та параліч.

У разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу, просимо інформувати Хмільницьке районне управління Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області за адресою: вул. Меморіальна, 46, м. Хмільник, 22000, тел. (0432) 69-43-38, e-mail: khmilnyk@vingudpss.gov.ua.

Банер - Президент України
Банер - Урядовий портал
Банер - ВР України
Банер - Урядова телефонна "Гаряча лінія"
Банер - Асоціація міст України