Перейти до головного меню Перейти до основного вмісту Перейти до нижнього колонтитула

Новини

Всього переглядів: 12

10-13 вересня в м.Чернігів відбувся чемпіонат України з настільного тенісу U-18 серед спортсменів з порушенням слуху. В складі збірної Вінницької області виступала наша тенісистка відділення інваспорту Інна Гречана.На змаганнях були представлені Чернівецька, Херсонська, Миколаївська, Полтавська області та м.Київ. У запеклій боротьбі Інна виборола третє місце в особистому заліку, поступившись лише двом досвідченим спортсменкам.

В парах Інна грала з тенісисткою з Чернівецької області Вікторією Янукович і також вибороли третє місце. В змішаній категорії Інна виступала в парі з Пугачем Артуром з Чернігівської області та посіли четверте місце. Загалом наша юна тенісистка достойно представила наше місто та Вінницьку область на змаганнях і була зарахована до резерву збірної України з настільного тенісу з можливістю проходити навчально-тренувальні збори в м.Чернігів.

Тенісистка відділення інваспорту Інна Гречана виборола третє місце на чемпіонаті України з настільного тенісу U-18