Перейти до головного меню Перейти до основного вмісту Перейти до нижнього колонтитула

Новини

Всього переглядів: 38

26-27 січня у Вінниці в легкоатлетичному манежі відбувся Чемпіонат області та «Кубок Поділля» з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2004р.н. та молодших.

Команда КДЮСШ взяла участь у змаганнях і учні показали гарні результати!

З бігу на 60м. з/б, Переверзова Даша виборола ІІ місце, Хилюк Максим в п’ятиборстві посів ІІІ місце.

Серед висотників-юнаків впевнено виборов І місце Луценко Кирил (195 см). Також непоганий результат показали Ярош Дмитро (170 см), Поліщук Влад (175 см), Лясковець Олексій (160см).

Серед дівчат у стрибках у висоту весь п’єдестал вибороли наші вихованки: Чорна Ліза І місце, Переверзова Даша ІІ місце, Лакійчук Ульяна ІІІ місце, а Киричишина Софія посіла п’яте місце.

В естафетному бігу 4х200 м юнаки посіли ІІІ місце, а в змішаній естафеті - ІІ місце.

Ці змагання дали змогу кращим легкоатлетам (Луценко Кирил та Чорна Ліза) потрапити до складу області на Чемпіонат України, який відбудеться 5-7 лютого у Сумах.

Команду підготував тренер-викладач КДЮСШ Володимир Галицький.

Офіційні змагання-2021 розпочато вдалим стартом легкоатлетів КДЮСШ!