Перейти до головного меню Перейти до основного вмісту Перейти до нижнього колонтитула

Новини

Всього переглядів: 28

10-11 січня відбувся Чемпіонат Вінницької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2003-04рр.н. та 2005-06рр.н. Спортсмени нашої школи взяли участь в цих змаганнях і всі учасники дали залікові очки для команди. Луценко Кирил із стрибків у висоту подолав планку 185см. і посів ІІ місце, Вахнівський Олександр -175см., Ярош Дмитро-160см. Серед молодшої вікової групи стрибуни у висоту Лясковець Олексій – 160см., Переверзова Дар’я – 140см., Янчевська Злата -140см. Бесераба Анастасія з бігу на 60м. виборола 4 місце з результатом 8,6сек., а Фалатюк Анастасія цю дистанцію подолала за 9,0сек..
Щоб показати такі результати на офіційних змаганнях, наші спортсмени пройшли гарну підготовку. Вони брали участь в різних новорічних та різдвяних турнірах, дружніх зустрічах в м.Хмельницькому, м.Бердичеві.

А 4 січня, в залі КДЮСШ провели турнір зі стрибків у висоту «Різдвяні висоти».