Перейти до головного меню Перейти до основного вмісту Перейти до нижнього колонтитула

Звернення №З33/С

Міському голові
Єрмолаєвій Тетяні Миколаївні
Заїка Юлія Дмитрівна
Електронна адреса: 
Телефон: 
+380502191442
Звернення №З33/С

Привіт, у нашої ГО Паляниця починає працювати власний автомобіль з нашими партнерами канадійцями - воєнними медиками, що мають досвід війни в Сирії.

Кожен автомобіль буде супроводжувати воєнний медик. Місткість автомобілю: 6 сидячих або 3 сидячих + 1 лежачий.

Наразі (до зміни ситуації в регіонах які я вкажу далі) ми НЕ вивозимо з екстремально небезпечної зони: на схід від Кам‘янського - Нова Каховка, Енергодар, Василівка, Оріхів, Пологи, Розівка, Микільське, Маріуполь, Бердянськ, Мелітополь, Донецьк.

Також звертаю увагу на те, що від Умані та Хмельницького на захід - місткість автомобілів збільшується до 8 сидячих або 6 сидячих + 1 лежачий.

Також є пропозиція до співпраці: якщо у вас є можливість вивозити людей з екстремально небезпечної зони, то наша організація зможе їх перехоплювати у червоній зоні: південь від Кропивницького до Чорного моря; на схід до Херсона чекз Миколаїв; північний-схід від Херсону вздовж Дніпра до Запорожжя; від Запорожжя на північ до Харкова; на південний-захід від Харкова до Полтави; на південний-захід від Полтави до Кременчука; на південний-схід від Кременчука до Дніпра; на північ до Харкова.

Первинно розглядаємо заявки лежачих та поранених грмадян.

Контакт-центр 0 800 211 102

Також заявки можна залишати у чаті https://t.me/+nqgDcWN5do4yYzE6

Банер - Президент України
Банер - Урядовий портал
Банер - ВР України
Банер - Урядова телефонна "Гаряча лінія"
Банер - Асоціація міст України