Перейти до головного меню Перейти до основного вмісту Перейти до нижнього колонтитула

Звернення №К103/С

Міському голові
Єрмолаєвій Тетяні Миколаївні
Куніцька Людмила Анатоліївна
Електронна адреса: 
Телефон: 
0679660548
Звернення №К103/С

Доброго дня. Звертаюся до Вас, як керівника , який опікується роботою КП "Чисте місто". Ви постійно коментуєте гарну роботу працівниківю. Катерогія "Робітник" мабуть і гарно працюють . Я не мешканка м.Козятин не можу стверджувати чи заперечувати. Але мені телефоном довелося 26 лютого, тобто сьогодні, спілкуватися з особою, яка відповідає за договори з мешканцями громади.
Більших грубіянів, більш не коректних працівників, з вираженим хамством я не зустрічала. По перше, особа не представилася, почала зверхньо зі мною розмовляти на підвищеній тональності, не даючи вставити слова.
Це жахливо!!!! Як тільки такий """фахівець"""може працювати з людми, де етикет , де коректність??? Та їй і мітлу доручити не можна- вона її перегризе від люті.
Прошу розглянути нетактичну поведінку працівниці КП"Чисте місто" ( ПІБ її не знаю - особа не представилася, хоча я телефонувала на робочий телефон. Доречі: змогла дотелефонуватися лише після кількох годинних додзвонів. Тому що телефон був вимкнений. А з номера, який вказано на сайті підприємства мені коректно відповіли:" Вибачте, я зараз на полігоні. Але я вам допоможу. Я зателефоную на інший номер, щоб той увімкнули і Ви змогли зв`язатися". І дійсно той працівник (з ПОЛІГОНА) мені допоміг.За що я йому дуже вдячна. А от та особа за своє хамство має понести покарання.
Маю велику надію, що це питання не залишиться без розгляду. На моєму місці може буди любий мешканець України.

Банер - Президент України
Банер - Урядовий портал
Банер - ВР України
Банер - Урядова телефонна "Гаряча лінія"
Банер - Асоціація міст України