Новини

Всього переглядів: 22

Шановні мешканці!

Маєм тримати фронт!

Вкрай важка ситуація сьогодні в сфері енергетики, ворог цілеспрямовано і підступно знищує інфраструктуру. Питання обладнання, мереж, потужностей і частоти призводить до нехватки електроенергії в регіонах. Одночасно, зупинки реакторів на атомних станціях, через знищені електромережі і відсутність можливості використовувати надлишки.

Країна на порозі блек-аута - повного відключення електропостачання в краіні. В разі введення відключення буде повна відсутність електроенергії від 3 до 10 днів і ми повинні бути готові до такого стану. Запаси води на три дні, запаси їжі, ліхтарики, свічки, акумулятори, медикаменти. Газопостачання, будем вірити в наших військових, буде працювати. Система водопостачання працювати не буде, так як вона функціонує через електроенергію. Кожний з нас повинен мати варіант про переїзд на цей період в приватний сектор, сільську місцевість, де збереглося пічне опалення, груби. Кожний повинен потурбуватися про одиноких сусідів чи знайомих. При мінусових температурах в приміщенні ми повинні будем злити воду з систем опалення, інакше системи будуть знищені.

Громада, як і всі країна, готує пункти «Незламності». Такі пункти будуть облаштовані в ЦРЛ, терцентрі і школі № 2. Там буде забезпечено тепло, можливість погрітися, підзарядка телефонів, гаряча вода, Інтернет. Робота цих пунктів буде незалежна від централізованих систем.

Вкотре, просимо, хочеться, як в військових видати наказ, максимально зменшити споживання електроенергії, вимкнути всі електроприлади, користуватися газовими приладами. Після вихідних споживання виросло в рази. Кожний з нас напряму впливає на ситуацію в енергетиці і це наша відповідальність. Війна іде на всій території України, сьогодні не має гарантії на безпеку, ми повинні бути готові до найгіршої ситуації.

Прошу нас всіх бути уважними до тих хто поруч, надайте підтримку і допомогу, будьмо об’єднані і згуртованість, це найцінніше.

У окупантів єдина ціль - зламати українців. Наша ціль - перемога разом.

Дякую за розуміння і витримку.

Слава Богу! Все буде Україна!