20 вересня у нашій громаді відбулася важлива та водночас щемлива подія — волейбольний турнір пам'яті Михайла Шостака.
Це була не просто спортивна зустріч, а глибока шана та вічна пам'ять нашому земляку, який віддав своє життя за Україну
Михайло був справжнім сином своєї країни, який не ховався за спинами інших. У 2013 році, після навчання у Вінницькому технічному коледжі, він не полишав свого захоплення спортом, продовжуючи займатися волейболом, яким пристрасно захоплювався ще зі шкільних років. Мав багато нагород за перемоги в чемпіонатах, завжди був активним та щирим юнаком.
Коли 24 лютого 2022 року війна увірвалася в наше життя, Михайло без вагань пішов до військкомату. Вже 26 лютого вступив до Козятинського батальйону територіальної оборони. Його шлях був сповнений випробувань: від Бахмута до Вовчанська, від лікування поранень до повернення на фронт. Незважаючи на всі труднощі, він залишався вірним своїй справі та своїм близьким. Навіть на передовій він знаходив час для милосердя, виходжуючи бездомних кошенят.
Він до останнього був вірний рідній країні та своїм близьким, з якими поспілкувався 28 липня 2025 року, перед своїм останнім бойовим завданням. На жаль, 14 серпня наш земляк, сержант Шостак Михайло Олександрович, загинув, виконуючи обов'язки щодо захисту Батьківщини в районі населеного пункту Вовчанськ.
Його подвиг, людяність, мужність та сила духу назавжди залишаться в наших серцях. Ми завжди будемо пам'ятати, якою ціною здобувається наша свобода.
Вічна пам'ять та слава Герою!












