Новини

Всього переглядів: 7

Вже до кінця року у Козятинській ЦРЛ запровадять нову медичну послугу: проходження процедури гемодіалізу (позаниркового очищення крові) – життєво необхідної для хворих із нирковою недостатністю.

Така можливість з’явилася завдяки ініціативі головного лікаря Козятинського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Юлії Радогощиній.

- У Козятинській громаді наразі є семеро пацієнтів, реальність життя яких – гемодіаліз тричі на тиждень. Для цієї процедури (виснажливої та довготривалої) козятинці відправляються наразі до Вінниці, - розповідає Юлія Володимирівна. – Ідея забезпечити проходження гемодіалізу у Козятинській ЦРЛ, що спростить в усіх сенсах нелегке життя хворих, виникла у співпраці із директором БО «Благодійний фонд ЮЕЙ» Павлом Бондаренко. Результат: безкоштовний апарат для гемодіалізу минулого тижня наша ЦРЛ вже отримала! Вважаю це серйозним кроком для покращення якості життя мешканців громади.

- До переданого апарату ми маємо інше обладнання, яке забезпечить повний курс процедури гемодіалізу у нашій лікарні, - продовжує в.о. директора Козятинської ЦРЛ Оксана Забазнова. – Триває облаштування процедурної та підготовка кадрів, що дасть змогу укласти договір із НСЗУ на надання послуг з гемодіалізу. І вже за декілька місяців хворі на ниркову недостатність зможуть отримувати життєво необхідну процедуру у Козятині. До слова, Козятинська ЦРЛ стане єдиною в області районною лікарнею, де надаватимуть процедуру гемодіалізу.