Новини

Всього переглядів: 8

Минулого тижня у рамках співпраці Козятинський центр первинної медико-санітарної допомоги відвідали із консультативною допомогою медики зі Сполучених Штатів. Протягом двох днів прийом проводили терапевт, ендокринолог, гінеколог. Більше ста мешканців громади отримали рекомендації лікарів і медикаменти.

- Благодійну місію в Україні наші колеги розпочали саме з нашого міста, - коментує головний лікар Козятинського міського центру ПМСД Юлія Радогощина. – Доброзичливі, чуйні, професійні.

Приїзд чекали, адже анонсований він був місяць тому, коли волонтери-лікарі з США передали Козятинській лікарні вакуумне обладнання для роботи з гнійними ранами (посилання на інформацію: ( https://komr.gov.ua/news/dyakuyuchy-blagodiynykam-u-likarni-nove-obladnannya )

Тоді ж уклали угоду на декількамісячну співпрацю, що передбачає благодійну допомогу медичним обладнанням та щомісячну консультативну допомогу від клінічних фахівців. Тож вже через місяць очікуємо наступний приїзд лікарів-волонтерів із США.

Окремі слова подяки Юлія Радогощина висловила також благодійному фонду Intersos та Mark Gizov за підтримку словом і ділом. Козятинська міська сімейна медицина отримала медичні засоби та медикаменти.

- Знаю, що наша співпраця триватиме, - підсумувала Юлія Володимирівна.

Більше 100 козятинців проконсультували американські лікарі
Більше 100 козятинців проконсультували американські лікарі
Більше 100 козятинців проконсультували американські лікарі