Перейти до головного меню Перейти до основного вмісту Перейти до нижнього колонтитула

Новини

Всього переглядів: 4

🫶🏻 Історію і країну творять люди, історію щасливого дитинства творять батьки. Батьківство - це велике щастя, і разом з тим велика жертовність.

Ми щиро вітаємо і пишаємося родинами, які усиновили дітей. Віримо, що батьки і діти, яких об’єднала доля, будуть щасливими, адже родина, в якій є усиновлена дитина – це родина назавжди 👨‍👩‍👧‍👦

🗓️ 17 вересня Україна відзначає День усиновлення. Це свято великого серця, безкорисної любові та безмежної доброти. Символічно і невипадково ми відзначаємо його в день християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

Кожне свято, і навіть невелике досягнення - це щоденна, кропітка і відповідальна робота працівників державних органів, служб, закладів, громадських та благодійних організацій. Слова вдячності всім тим людям, чия наполеглива праця та активна суспільна позиція допомагає вирішити проблеми дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Дитина у різні періоди свого життя запам’ятовує усе, що із нею відбувається в навколишньому світі. Дитяче серце м’яке як віск, у ньому відбивається все. Яким буде той відтиск - добрим чи ображеним на все життя, залежить від нас дорослих. Кожна дитина має право і повинна мати сім’ю, маму і тата – це закон життя! Наша повага і вітання всім, хто причетний до втілення цього закону в життя!

З Днем усиновлення❗️💜

Служба у справах дітей Козятинської міської ради.

Банер - Президент України
Банер - Урядовий портал
Банер - ВР України
Банер - Урядова телефонна "Гаряча лінія"
Банер - Асоціація міст України